Головна

СНИЖЕНЫ ЦЕНЫ

НА ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ ЗАПАЙКИ

Image is not available

ТЕРМОУСАДОЧНАЯ

ПОЛИЭТИЛЕНОВАЯ ПЛЕНКА

Для групповой упаковки товаров и продуктов

Image is not available

ПРОИЗВОДСТВО

ГИБКОЙ УПАКОВКИ

Предоставляем полный комплекс услуг от разработки дизайна до производства упаковки

Image is not available

ПРОДАЖА

УПАКОВОЧНО-ФАСОВОЧНОГО

ОБОРУДОВАНИЯ

Подбор, производство, запуск

Image is not available

ПОЛНЫЙ

КОМПЛЕКС УСЛУГ

От разработки упаковки до внедрения оборудования в ваш бизнес

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

воплотим индивидуальность
в надёжной упаковке

Співпраця з “Мастер-ПАК” — це можливість отримати комплексне обслуговування в одному місці. Вам більше не доведеться шукати надійних виробників пакувальних матеріалів або постачальників обладнання. Це все вже є у нас! Ми втілюємо Ваші ідеї.

Більше 20

років на

ринку

Близько 200

осіб

у штаті

22000

щасливих

клієнтів

25

нагород

В двух словах о компании

ТОВ “Мастер-ПАК” — вірний помічник у розвитку Вашого бізнесу. У нас Ви отримуєте широкий асортимент гнучкої упаковки для продуктів харчування і товарів народного споживання, а також вибір якісного і простого у використанні обладнання для фасування і упаковки.

2jpg

Допомогти бізнесу проявити турботу про людей: забезпечити збереження продукції та зробити покупки комфортними і приємними для покупців.

Компанія "Мастер-ПАК" — велика і дружна родина, яка завжди намагається бути ближче до Вас! Ми знаходимося в Харкові і Дніпрі.

З 1997 року ми вдосконалюємо нашу продукцію і технологію виробництва пакувально-фасувального обладнання. Ми виросли до масштабів повноцінного виробництва, яке легко задовольнить потреби дрібного і крупного бізнесу.

Надійність — бути опорою бізнесу і людям, з якими працюємо. Безпека — гарантувати спокій і впевненість у результаті. Йти в ногу з часом — пропонувати нове та не боятися змін.

НАШІ ОСНОВНІ
НАПРЯМКИ

Професійна та креативна команда співробітників “Мастер-ПАК” вже не один рік розробляє, виробляє і реалізує гнучку упаковку, пакети, пакувально-фасувальне та плівкозварювальне устаткування. У нас Ви знайдете все, що потрібно для привернення уваги покупців до Вашої продукції.

Партнерство

Співпраця з компанією “Мастер-ПАК” — гарантія того, що Ви отримуєте не просто упаковку, а справжній маркетинговий інструмент, який приверне увагу саме Ваших клієнтів.

Використання сучасних технологій і якісних матеріалів, досвід фахівців і дослідження ринку дозволяють нам взяти на себе всі турботи: від стадії розробки макетів до створення готових пакувальних матеріалів і впровадження необхідного обладнання на Вашому підприємстві.

ОСТАННІ НОВИНИ

Завершилася виставка Пак-Експо 2019
Завершилася виставка Пак-Експо 2019
Друзі! Хочемо поділитися з Вами новиною про те, що компанія Мастер-Пак повернулася з міжнародної виставки Пак-Експо, яка щорічно проходить у…
Фасування в дой пак – тренд та вимоги ринку
Фасування в дой пак – тренд та вимоги ринку
Чому ми все частіше зустрічаємо на полицях магазинів такі пакети як дой-пак, стабіло, гассет? Відповідь проста: вони функціональні, практичні у…
Бизнес на фасовке
Бизнес на фасовке
Может ли фасовка и упаковка сыпучих продуктов стать прибыльным бизнесом? Многие предприниматели задаются этим вопросом. Как правильно построить фасовочный бизнес?…

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА ПОПЕРЕДНІЙ ПРОРАХУНОК