Головна

ВИРОБНИЦТВО

ГНУЧКОЇ УПАКОВКИ

Представляємо повний комплекс послуг від розробки дизайну до виробництва пакування

Image is not available

ТЕРМОУСАДОЧНАЯ

ПОЛИЭТИЛЕНОВАЯ ПЛЕНКА

Для групповой упаковки товаров и продуктов

Image is not available

ПРОДАЖ

ПАКУВАЛЬНО-ФАСУВАЛЬНОГО

УСТАТКУВАННЯ

Підбір, виробництво, запуск

Image is not available

ПОВНИЙ

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Від розробки упаковки до впровадження обладнання до вашого бізнесу

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

втілимо індивідуальність в надійному пакованні

Співпраця з “Мастер-ПАК” — це можливість отримати комплексне обслуговування в одному місці. Вам більше не доведеться шукати надійних виробників пакувальних матеріалів або постачальників обладнання. Це все вже є у нас! Ми втілюємо Ваші ідеї.

роки на ринку
фахівців своєї справи
щасливих клієнтів
нагород

Кількома словами про компанію

ТОВ “Мастер-ПАК” — вірний помічник у розвитку Вашого бізнесу. У нас Ви отримуєте широкий асортимент гнучкої упаковки для харчових продуктів і товарів народного споживання, а також вибір якісного і простого у використанні обладнання для фасування та пакування.

2jpg

Допомогти бізнесу проявити турботу про людей: забезпечити збереження продукції та зробити покупки комфортними і приємними для покупців.

Компанія "Мастер-ПАК" — велика і дружна родина, яка завжди намагається бути ближче до Вас! Ми знаходимося в Харкові і Дніпрі.

З 1997 року ми вдосконалюємо нашу продукцію і технологію виробництва пакувально-фасувального обладнання. Ми виросли до масштабів повноцінного виробництва, яке легко задовольнить потреби дрібного і крупного бізнесу.

Надійність — бути опорою бізнесу і людям, з якими працюємо. Безпека — гарантувати спокій і впевненість у результаті. Йти в ногу з часом — пропонувати нове та не боятися змін.

НАШІ ОСНОВНІ
НАПРЯМКИ

Професійна та креативна команда співробітників “Мастер-ПАК” вже не один рік розробляє, виробляє і реалізує гнучку упаковку, пакети, пакувально-фасувальне та плівкозварювальне устаткування. У нас Ви знайдете все, що потрібно для привернення уваги покупців до Вашої продукції.

Партнерство

Співпраця з компанією “Мастер-ПАК” — гарантія того, що Ви отримуєте не просто упаковку, а справжній маркетинговий інструмент, який приверне увагу саме Ваших клієнтів.

Використання сучасних технологій і якісних матеріалів, досвід фахівців і дослідження ринку дозволяють нам взяти на себе всі турботи: від стадії розробки макетів до створення готових пакувальних матеріалів і впровадження необхідного обладнання на Вашому підприємстві.

ОСТАННІ НОВИНИ

Завершилася виставка Пак-Експо 2019
Завершилася виставка Пак-Експо 2019
Друзі! Хочемо поділитися з Вами новиною про те, що компанія Мастер-Пак повернулася з міжнародної виставки Пак-Експо, яка щорічно проходить у…
Фасування в дой пак – тренд та вимоги ринку
Фасування в дой пак – тренд та вимоги ринку
Чому ми все частіше зустрічаємо на полицях магазинів такі пакети як дой-пак, стабіло, гассет? Відповідь проста: вони функціональні, практичні у…
Бизнес на фасовке
Бизнес на фасовке
Может ли фасовка и упаковка сыпучих продуктов стать прибыльным бизнесом? Многие предприниматели задаются этим вопросом. Как правильно построить фасовочный бизнес?…

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА ПОПЕРЕДНІЙ ПРОРАХУНОК