Головна

ВИРОБНИЦТВО

ГНУЧКОЇ УПАКОВКИ

Представляємо повний комплекс послуг від розробки дизайну до виробництва упаковки

Image is not available

ПРОДАЖ

ПАКУВАЛЬНО-ФАСУВАЛЬНОГО

УСТАТКУВАННЯ

Підбір, виробництво, запуск

Image is not available

ПОВНИЙ

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Від розробки упаковки до впровадження обладнання до вашого бізнесу

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

воплотим индивидуальность
в надёжной упаковке

Співпраця з “Мастер-ПАК” — це можливість отримати комплексне обслуговування в одному місці. Вам більше не доведеться шукати надійних виробників пакувальних матеріалів або постачальників обладнання. Це все вже є у нас! Ми втілюємо Ваші ідеї.

Більше 20

років на

ринку

Близько 200

осіб

у штаті

22000

щасливих

клієнтів

25

нагород

В двух словах о компании

ТОВ “Мастер-ПАК” — вірний помічник у розвитку Вашого бізнесу. У нас Ви отримуєте широкий асортимент гнучкої упаковки для продуктів харчування і товарів народного споживання, а також вибір якісного і простого у використанні обладнання для фасування і упаковки.

2jpg

Допомогти бізнесу проявити турботу про людей: забезпечити збереження продукції та зробити покупки комфортними і приємними для покупців.

Компанія "Мастер-ПАК" — велика і дружна родина, яка завжди намагається бути ближче до Вас! Ми знаходимося в Харкові і Дніпрі.

З 1997 року ми вдосконалюємо нашу продукцію і технологію виробництва пакувально-фасувального обладнання. Ми виросли до масштабів повноцінного виробництва, яке легко задовольнить потреби дрібного і крупного бізнесу.

НАШІ ОСНОВНІ
НАПРЯМКИ

Професійна та креативна команда співробітників “Мастер-ПАК” вже не один рік розробляє, виробляє і реалізує гнучку упаковку, пакети, пакувально-фасувальне та плівкозварювальне устаткування. У нас Ви знайдете все, що потрібно для привернення уваги покупців до Вашої продукції.

Партнерство

Співпраця з компанією “Мастер-ПАК” — гарантія того, що Ви отримуєте не просто упаковку, а справжній маркетинговий інструмент, який приверне увагу саме Ваших клієнтів.

Використання сучасних технологій і якісних матеріалів, досвід фахівців і дослідження ринку дозволяють нам взяти на себе всі турботи: від стадії розробки макетів до створення готових пакувальних матеріалів і впровадження необхідного обладнання на Вашому підприємстві.

ОСТАННІ НОВИНИ

Брендирование пакетов
Брендирование пакетов
Реклама на пакетах на сегодняшний день удерживает свою актуальность среди разнообразия рекламных носителей. И не важно какой деятельности занимается Ваша…
МАЙСТЕР-ПАК "на конференції ISFP 2018.
МАЙСТЕР-ПАК "на конференції ISFP 2018.
Представники компанії "Майстер-Пак" відвідали конференцію ISFP 2018 «Інноваційні рішення в області гнучкої упаковки 2018» 27 вересня. Отримали нову актуальну інформацію…
Закiнчилася мiжнародна виставка харчових технологiй 2018.
Закiнчилася мiжнародна виставка харчових технологiй 2018.
Команда "Мастер-Пак" переконана, що упаковка для продуктів харчування повинна бути не просто красивою, яскравою та привабливою для покупців. Це безумовно,…

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА ПОПЕРЕДНІЙ ПРОРАХУНОК