Головна

ВИГОТОВЛЕННЯ

ПАСХАЛЬНОГО ОПАКОВАННЯ

Пакети й заготовки для пасхальних кулічів

Image is not available

ВИРОБНИЦТВО

ГНУЧКОЇ УПАКОВКИ

Представляємо повний комплекс послуг від розробки дизайну до виробництва упаковки

Image is not available

ПРОДАЖ

ПАКУВАЛЬНО-ФАСУВАЛЬНОГО

УСТАТКУВАННЯ

Підбір, виробництво, запуск

Image is not available

ПОВНИЙ

КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Від розробки упаковки до впровадження обладнання до вашого бізнесу

Image is not available
previous arrow
next arrow
Slider

воплотим индивидуальность
в надёжной упаковке

Співпраця з “Мастер-ПАК” — це можливість отримати комплексне обслуговування в одному місці. Вам більше не доведеться шукати надійних виробників пакувальних матеріалів або постачальників обладнання. Це все вже є у нас! Ми втілюємо Ваші ідеї.

Більше 20

років на

ринку

Близько 200

осіб

у штаті

22000

щасливих

клієнтів

25

нагород

В двух словах о компании

ТОВ “Мастер-ПАК” — вірний помічник у розвитку Вашого бізнесу. У нас Ви отримуєте широкий асортимент гнучкої упаковки для продуктів харчування і товарів народного споживання, а також вибір якісного і простого у використанні обладнання для фасування і упаковки.

2jpg

Допомогти бізнесу проявити турботу про людей: забезпечити збереження продукції та зробити покупки комфортними і приємними для покупців.

Компанія "Мастер-ПАК" — велика і дружна родина, яка завжди намагається бути ближче до Вас! Ми знаходимося в Харкові і Дніпрі.

З 1997 року ми вдосконалюємо нашу продукцію і технологію виробництва пакувально-фасувального обладнання. Ми виросли до масштабів повноцінного виробництва, яке легко задовольнить потреби дрібного і крупного бізнесу.

Надійність — бути опорою бізнесу і людям, з якими працюємо. Безпека — гарантувати спокій і впевненість у результаті. Йти в ногу з часом — пропонувати нове та не боятися змін.

НАШІ ОСНОВНІ
НАПРЯМКИ

Професійна та креативна команда співробітників “Мастер-ПАК” вже не один рік розробляє, виробляє і реалізує гнучку упаковку, пакети, пакувально-фасувальне та плівкозварювальне устаткування. У нас Ви знайдете все, що потрібно для привернення уваги покупців до Вашої продукції.

Партнерство

Співпраця з компанією “Мастер-ПАК” — гарантія того, що Ви отримуєте не просто упаковку, а справжній маркетинговий інструмент, який приверне увагу саме Ваших клієнтів.

Використання сучасних технологій і якісних матеріалів, досвід фахівців і дослідження ринку дозволяють нам взяти на себе всі турботи: від стадії розробки макетів до створення готових пакувальних матеріалів і впровадження необхідного обладнання на Вашому підприємстві.

ОСТАННІ НОВИНИ

Пасхальная упаковка - пакеты и заготовки
Пасхальная упаковка - пакеты и заготовки
Совсем скоро предстоит один из великих и светлых христианских праздников – Пасхальное воскресенье (светлое Христово Воскресенье). Традиционным угощением в этот…
Пасхальна упаковка - пакети і заготовки
Пасхальна упаковка - пакети і заготовки
Зовсім скоро має відбутися одне з великих і світлих християнських свят - Пасхальне воскресіння (світле Христово Воскресіння). Традиційним частуванням цього…
Брендирование пакетов
Брендирование пакетов
Реклама на пакетах на сегодняшний день удерживает свою актуальность среди разнообразия рекламных носителей. И не важно какой деятельности занимается Ваша…

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА ПОПЕРЕДНІЙ ПРОРАХУНОК