Про компанiю

ПРО НАС

ТРОХИ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Протягом багатьох років ТОВ “Мастер-ПАК” успішно співпрацює як з великими українськими підприємствами, так і з представниками середнього та дрібного бізнесу по всій території України.
Якісна сировина, сучасні виробничі лінії, власні розробки дозволяють не тільки створити ефектну упаковку, а й сконструювати і налаштувати пакувально-фасувальне обладнання саме для Вашого бізнесу.

Компанія “Мастер-ПАК” — велика і дружна родина, яка завжди намагається бути ближче до Вас! Наші представництва Ви можете знайти в Харкові і Дніпрі.

З 1997 року ми вдосконалюємо технологію виробництва пакувально-фасувального обладнання та способи виготовлення пакувальних матеріалів. За більш ніж 20-річну історію існування ми розвинулися до масштабів повноцінного виробництва, яке легко задовольнить потреби будь-якого замовника.

Використовуючи сучасні технології і матеріали, виробляти упаковку і пакувально-фасувальне обладнання, які забезпечать зручність в роботі, збереження товару, впізнаваність бренду та комфорт покупця.

Ми хочемо допомогти Вам створити першокласний продукт, який хочеться купувати. Наші пакувальні матеріали, а також обладнання для упаковки та фасування допоможуть зберегти всі якості товару, і зробити приємним процес покупки для кожного Вашого клієнта.

НАШІ ЗАСЛУГИ

Ми несемо відповідальність за якість наданих товарів та послуг. Саме тому вся продукція компанії “Мастер-ПАК” сертифікована і має необхідні паспорти і висновки.
Крім цього, рівень нашої роботи регулярно відзначають експерти всеукраїнських та міжнародних виставок. Ми вдосконалюємося заради Вас!

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

МАСТЕР-ПАК – КОМПАНІЯ, ЯКІЙ ДОВІРЯЮТЬ

Про всі проблеми Ви можете забути, обираючи “Мастер-ПАК”! Ми цінуємо кожного нашого клієнта. Тому робимо все, щоб наша співпраця була максимально простою та зручною для Вас!

ГОТОВІ ПРИКЛАДИ УПАКОВОК

ВІДГУКИ ПАРТНЕРІВ ТА КЛІЄНТІВ

"ПП “Компанія “Лукас” висловлює подяку команді «Мастер-ПАК» за високу орієнтованість на результат, комплексний підхід до вирішення питань, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сумлінне ставлення і взаєморозуміння, за хороші робочі контакти між нашими компаніями. Всі роботи виконані з відмінною якістю і в обумовлені терміни. Будемо раді розвитку нашої співпраці та взаєморозуміння.

Шевченко Інна Менеджер по закупкам ЧП ПТК "Лукас"

«Мастер-Пак» — один з кращих виробників упаковки, який гідно займає свою нішу на сучасному ринку упаковки! Співпрацюємо близько 8 років і дуже раді, що кілька років тому ми зателефонували ... знайшли один одного і наше партнерство приємно затягнулося на роки!:) Проблеми, що виникають, намагаємося вирішувати разом, і кожного разу знаходимо взаєморозуміння! “Мастер-Пак” - дякуємо, що…

Смирнова Ю. Ю. СEO ТОВ "Комбінат баранкових виробів"

Компанія ІСМ Холдинг висловлює щиру подяку ТОВ «Мастер-ПАК». Дякуємо за Вашу компетентність, оперативність, професіоналізм та прагнення зробити свою роботу якісно і своєчасно.Також хочемо відзначити комунікабельність і доброзичливість Ваших співробітників. Дякуємо за багаторічну успішну співпрацю!

Бузін А.В. Генеральний директор ТОВ «ІСМ Холдинг»

ТОВ “НОВА СЛОБОДА” вдячна ТОВ “Мастер-ПАК” за багаторічну плідну співпрацю. За довгі роки спільної роботи у нас склалися прекрасні робочі взаімоотношенія. Усі наші замовлення були виконані в строк та якісно. Дуже приємно працювати з професійними та компетентними людьмі. Бажаємо компанії всіляких гараздів та подальшого процвітання і сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.

Ясносокірская Н.П. Директор компанії ТОВ “НОВА СЛОБОДА”

Кондитерська фабрика "Полюс" і Фабрика морозива "Полюс" співпрацює з компанією "Мастер-ПАК" на протязі багатьох років. За цей період було реалізовано безліч проектів. У кожному проекті компанія "Мастер-ПАК" та її співробітники показали себе професіоналами своєї справи, з індивідуальним підходом і врахуванням всіх побажань. Не дивлячись на те, що у деяких проектів були дуже обмежені часові рамки,…

Прищепа Володимир Леонідович Директор компанії Кондитерська фабрика “Полюс”

Добрий день, від імені компанії хотілося б висловити подяку ТОВ “Мастер-ПАК”. На всіх етапах роботи співробітники проявили себе дуже професійно, завжди були на зв'язку, на запити реагували оперативно, консультували компетентно, ввічливо і зі знанням продукту. Наша компанія закуповувала пакети різних розмірів і товщини і залишилася задоволена якістю й асортиментом продукції. Окремо слід відзначити те, що…

Кострикiн Олег Володимирович Менеджер відділу постачання ТОВ “РАНОК-КРЕАТИВ”