Про компанiю

ПРО НАС

ТРОХИ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Протягом багатьох років ТОВ “Мастер-ПАК” успішно співпрацює як з великими українськими підприємствами, так і з представниками середнього та дрібного бізнесу по всій території України.
Якісна сировина, сучасні виробничі лінії, власні розробки дозволяють не тільки створити ефектну упаковку, а й сконструювати і налаштувати пакувально-фасувальне обладнання саме для Вашого бізнесу.

Компанія “Мастер-ПАК” — велика і дружна родина, яка завжди намагається бути ближче до Вас! Наші представництва Ви можете знайти в Харкові і Дніпрі.

З 1997 року ми вдосконалюємо технологію виробництва пакувально-фасувального обладнання та способи виготовлення пакувальних матеріалів. За більш ніж 20-річну історію існування ми розвинулися до масштабів повноцінного виробництва, яке легко задовольнить потреби будь-якого замовника.

Використовуючи сучасні технології і матеріали, виробляти упаковку і пакувально-фасувальне обладнання, які забезпечать зручність в роботі, збереження товару, впізнаваність бренду та комфорт покупця.

Ми хочемо допомогти Вам створити першокласний продукт, який хочеться купувати. Наші пакувальні матеріали, а також обладнання для упаковки та фасування допоможуть зберегти всі якості товару, і зробити приємним процес покупки для кожного Вашого клієнта.

НАШІ ЗАСЛУГИ

Ми несемо відповідальність за якість наданих товарів та послуг. Саме тому вся продукція компанії “Мастер-ПАК” сертифікована і має необхідні паспорти і висновки.
Крім цього, рівень нашої роботи регулярно відзначають експерти всеукраїнських та міжнародних виставок. Ми вдосконалюємося заради Вас!

ISO-9001
ISO-9001
Сертификат ИСО 9001 компании Мастер-Пак

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

f

МАСТЕР-ПАК – КОМПАНІЯ, ЯКІЙ ДОВІРЯЮТЬ

Про всі проблеми Ви можете забути, обираючи “Мастер-ПАК”! Ми цінуємо кожного нашого клієнта. Тому робимо все, щоб наша співпраця була максимально простою та зручною для Вас!

ГОТОВІ ПРИКЛАДИ УПАКОВОК

ВІДГУКИ ПАРТНЕРІВ ТА КЛІЄНТІВ

«Лесная сказка» зефир сотрудничество

ТОВ «ПКГ «Лісова казка» співробітничає і плідно працює з ТОВ «Майстер-пак» з 2005 року. За час співпраці компанія «Майстер-пак» показала свої уміння, навички та працездатність на вищому рівні професіоналізму. Вміння працювати, знаходити вихід з різних ситуацій, дотримуватись умов та домовленостей роблять честь даній компанії.

Оксана Лисенко ТОВ «ПКГ «Лісова казка»
Компания Ювин сотрудничество

Компанія «Ювін» виражає щиру вдячність компанії «Майстер-пак». За період нашої співпраці ми відзначили Вашу компетентність, оперативність і прагнення зробити свою роботу якісно. Компанія оснащена сучасним устаткуванням, в ній працюють висококласні фахівці. Ваша компанія стала для нас ідеалом взаємовигідної співпраці. Дякуємо за професіоналізм!

Мордак С. В.

ТОВ «Мініарт Моделс» висловлює вдячність компанії «Майстер-пак» за високий рівень і якість виконання замовлень. За довгі роки роботи, компанія «Майстер-пак» зарекомендувала себе як надійний постачальник, що здійснює відвантаження упаковування в повному об'ємі й точно в строк. Продукція від «Мастер-пак» незмінно високої якості та пройшла усі необхідні випробування та сертифікацію. Дякуємо за співпрацю і швидку реакцію на заявлені об'єми.

Рижко О. Е. Директор ТОВ «Мініарт Моделс»

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» дякує колективу ТОВ «Мастер-пак» за плідну співпрацю. Виражаємо Вам щиру вдячність за добросовісне відношення і взаєморозуміння. Дуже задоволені компетентним персоналом Вашого підприємства, який займається виконанням заявок з виготовлення упаковування для нашої продукції завжди швидко та оперативно. Будемо раді розвитку нашої співпраці й надалі!

Морозов О. Начальник ВМТЗ ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат»

ТОВ «Мініарт Моделс» висловлює вдячність компанії «Майстер-пак» за високий рівень і якість виконання замовлень. За довгі роки роботи, компанія «Мастер-пак» зарекомендувала себе як надійний постачальник, що здійснює відвантаження упаковування в повному об'ємі й точно в строк. Продукція від «Мастер-пак» незмінно високої якості та пройшла усі необхідні випробування та сертифікацію. Дякуємо за співпрацю і швидку реакцію на заявлені об'єми.

Романовський О. Р. ФОП, ТМ «Закрома»

"ПП “Компанія “Лукас” висловлює подяку команді «Мастер-ПАК» за високу орієнтованість на результат, комплексний підхід до вирішення питань, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сумлінне ставлення і взаєморозуміння, за хороші робочі контакти між нашими компаніями. Всі роботи виконані з відмінною якістю і в обумовлені терміни. Будемо раді розвитку нашої співпраці та взаєморозуміння.

Шевченко Інна Менеджер по закупкам ЧП ПТК "Лукас"