Обладнання

ПАКУВАЛЬНО-ФАСУВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

Пакувально-фасувальне обладнання — невід’ємна частина будь-якого виробничого процесу. І щоб Ваш покупець звернув увагу на товар, необхідно забезпечити якість і цілісність упаковки в процесі фасування. Компанія “Мастер-ПАК” пропонує Вам великий вибір як ручних верстатів так і напівавтоматичних і автоматичних установок. У нас є все необхідне устаткування для пакування, без якого неможливо побудувати бізнес, що динамічно розвивається.

КАТАЛОГ

Введіть свої дані і ми Вам вишлемо наш каталог.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Менеджер зв'яжеться з вами як тільки отримає цю заявку.

ОТРИМАТИ

ПОСЛУГИ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЗАВДАНЬ

Досвідчені фахівці компанії пояснять, як використовувати той чи інший верстат, провівши невеличкий майстер-клас після придбання. Доставка придбаного устаткування можлива до будь-якого українського міста.

Зв’яжіться з нашими спеціалістами та отримаєте повну консультацію про всі особливості пакувально-фасувального обладнання, що представлено у каталозі “Мастер-Пак”

ПРАЦЮВАТИ З НАМИ ВИГІДНО

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Якщо Ви не знаєте, яке саме обладнання задовольнить всі потреби бізнесу, ми допоможемо визначитися з вибором, проаналізувавши всі Ваші вимоги.

ЛЕГКІСТЬ КУПІВЛІ

Для того, щоб придбати пакувально-фасувальне обладнання, Вам не доведеться їхати до нас. Ми подбаємо про зручний для Вас варіант доставки до будь-якого міста України.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

У нашому каталозі Ви можете знайти як прості види техніки, такі як кліпсатори, так і повністю автоматизовану техніку, яка не потребує прямої участі робітників.

ПРОСТОТА У ВИКОРИСТАННІ

Фахівці компанії “Мастер-ПАК” проведуть для Вас необхідні майстер-класи, які допоможуть в найкоротші терміни розібратися, як використовувати той чи інший верстат.

ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

Представлені в каталозі моделі верстатів сертифіковані, їх використання на українських заводських потужностях повністю легалізовано. Крім цього, ми даємо гарантію від 3 місяців до 3 років на всю придбану у нас техніку.

ЗРУЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Після закінчення гарантії Ви можете не переживати про пошук запасних комплектуючих у разі виникнення несправностей. Ми беремо на себе підбір і доставку необхідних деталей.

-1

Співпрацюючи з “Мастер-ПАК”, Ви не тільки купуєте готові пакувально-фасувальні верстати. У нас Ви отримуєте унікальну можливість замовити індивідуальне проектування і виробництво обладнання з урахуванням особливостей фасованого продукту та Ваших побажань!

Наші фахівці випустять обладнання, яке повністю задовольнить потреби Вашої компанії, навчать, як на ньому працювати, та будуть проводити необхідні сервісні роботи під час експлуатації.