Про компанiю

ПРО НАС

ТРОХИ КОРИСНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Протягом багатьох років ТОВ “Мастер-ПАК” успішно співпрацює як з великими українськими підприємствами, так і з представниками середнього та малого бізнесу по всій території України.
Якісна сировина, сучасні виробничі лінії, власні розробки дозволяють не тільки створити ефектну упаковку, а й сконструювати і налаштувати пакувально-фасувальне обладнання саме для Вашого бізнесу.

Компания “Мастер-ПАК” — большая и дружная семья, которая всегда старается быть ближе к Вам! Мы находимся в Харькове. Наши представительства есть в Днепре и Берлине (Германия).

З 1997 року ми вдосконалюємо технологію виробництва пакувально-фасувального обладнання та способи виготовлення пакувальних матеріалів. За більш ніж 20-річну історію існування ми розвинулися до масштабів повноцінного виробництва, яке легко задовольнить потреби будь-якого замовника.

Используя современные технологии и материалы, производить упаковку и упаковочно-фасовочное оборудование, которые обеспечат удобство в работе, сохранность товара, узнаваемость бренда и комфорт покупателя.

Мы помогаем Вам создать первоклассный продукт, который хочется покупать. Наши упаковочные материалы, а также оборудование для упаковки и фасовки способны сохранить все качества товара, и сделать приятным процесс покупки для каждого Вашего клиента

НАШІ ЗАСЛУГИ

Ми несемо відповідальність за якість наданих товарів та послуг. Саме тому вся продукція компанії “Мастер-ПАК” сертифікована і має необхідні паспорти і висновки.
Крім цього, рівень нашої роботи регулярно відзначають експерти всеукраїнських та міжнародних виставок. Ми вдосконалюємося заради Вас!

МАСТЕР-ПАК – КОМПАНІЯ, ЯКІЙ ДОВІРЯЮТЬ

Про всі проблеми Ви можете забути, обираючи “Мастер-ПАК”! Ми цінуємо кожного нашого клієнта. Тому робимо все, щоб наша співпраця була максимально простою та зручною для Вас!

ГОТОВІ ПРИКЛАДИ УПАКОВОК

ВІДГУКИ ПАРТНЕРІВ ТА КЛІЄНТІВ

ТОВ «ПКГ «Лісова казка» співробітничає і плідно працює з ТОВ «Майстер-пак» з 2005 року. За час співпраці компанія «Майстер-пак» показала свої уміння, навички та працездатність на вищому рівні професіоналізму. Вміння працювати, знаходити вихід з різних ситуацій, дотримуватись умов та домовленостей роблять честь даній компанії.

Оксана Лисенко ТОВ «ПКГ «Лісова казка»

Компанія «Ювін» виражає щиру вдячність компанії «Майстер-пак». За період нашої співпраці ми відзначили Вашу компетентність, оперативність і прагнення зробити свою роботу якісно. Компанія оснащена сучасним устаткуванням, в ній працюють висококласні фахівці. Ваша компанія стала для нас ідеалом взаємовигідної співпраці. Дякуємо за професіоналізм!

Мордак С. В.

ТОВ «Мініарт Моделс» висловлює вдячність компанії «Майстер-пак» за високий рівень і якість виконання замовлень. За довгі роки роботи, компанія «Майстер-пак» зарекомендувала себе як надійний постачальник, що здійснює відвантаження упаковування в повному об'ємі й точно в строк. Продукція від «Мастер-пак» незмінно високої якості та пройшла усі необхідні випробування та сертифікацію. Дякуємо за співпрацю і швидку реакцію на заявлені об'єми.

Рижко О. Е. Директор ТОВ «Мініарт Моделс»

ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат» дякує колективу ТОВ «Мастер-пак» за плідну співпрацю. Виражаємо Вам щиру вдячність за добросовісне відношення і взаєморозуміння. Дуже задоволені компетентним персоналом Вашого підприємства, який займається виконанням заявок з виготовлення упаковування для нашої продукції завжди швидко та оперативно. Будемо раді розвитку нашої співпраці й надалі!

Морозов О. Начальник ВМТЗ ПрАТ «Херсонський хлібокомбінат»

ТОВ «Мініарт Моделс» висловлює вдячність компанії «Майстер-пак» за високий рівень і якість виконання замовлень. За довгі роки роботи, компанія «Мастер-пак» зарекомендувала себе як надійний постачальник, що здійснює відвантаження упаковування в повному об'ємі й точно в строк. Продукція від «Мастер-пак» незмінно високої якості та пройшла усі необхідні випробування та сертифікацію. Дякуємо за співпрацю і швидку реакцію на заявлені об'єми.

Романовський О. Р. ФОП, ТМ «Закрома»

"ПП “Компанія “Лукас” висловлює подяку команді «Мастер-ПАК» за високу орієнтованість на результат, комплексний підхід до вирішення питань, індивідуальний підхід до кожного клієнта, сумлінне ставлення і взаєморозуміння, за хороші робочі контакти між нашими компаніями. Всі роботи виконані з відмінною якістю і в обумовлені терміни. Будемо раді розвитку нашої співпраці та взаєморозуміння.

Шевченко Інна Менеджер по закупкам ЧП ПТК "Лукас"

«Мастер-Пак» — один з кращих виробників упаковки, який гідно займає свою нішу на сучасному ринку упаковки! Співпрацюємо близько 8 років і дуже раді, що кілька років тому ми зателефонували ... знайшли один одного і наше партнерство приємно затягнулося на роки!:) Проблеми, що виникають, намагаємося вирішувати разом, і кожного разу знаходимо взаєморозуміння! “Мастер-Пак” - дякуємо, що Ви з нами!

Смирнова Ю. Ю. СEO ТОВ "Комбінат баранкових виробів"

Компанія ІСМ Холдинг висловлює щиру подяку ТОВ «Мастер-ПАК». Дякуємо за Вашу компетентність, оперативність, професіоналізм та прагнення зробити свою роботу якісно і своєчасно. Також хочемо відзначити комунікабельність і доброзичливість Ваших співробітників. Дякуємо за багаторічну плідну співпрацю!

Бузін А.В. Генеральний директор ТОВ «ІСМ Холдинг»

ТОВ “НОВА СЛОБОДА” вдячна ТОВ “Мастер-ПАК” за багаторічну плідну співпрацю. За довгі роки спільної роботи у нас склалися прекрасні робочі взаімоотношенія. Усі наші замовлення були виконані в строк та якісно. Дуже приємно працювати з професійними та компетентними людьмі. Бажаємо компанії всіляких гараздів та подальшого процвітання і сподіваємося на подальшу успішну співпрацю.

Ясносокірская Н.П. Директор компанії ТОВ “НОВА СЛОБОДА”

Кондитерська фабрика "Полюс" і Фабрика морозива "Полюс" співпрацює з компанією "Мастер-ПАК" на протязі багатьох років. За цей період було реалізовано безліч проектів. У кожному проекті компанія "Мастер-ПАК" та її співробітники показали себе професіоналами своєї справи, з індивідуальним підходом і врахуванням всіх побажань. Не дивлячись на те, що у деяких проектів були дуже обмежені часові рамки, жодного разу, за ​​період співробітництва, компанія "Мастер-ПАК" не підвела нас за строками. Всі роботи були зроблені якісно і швидко. Попереду у нас ще багато спільних проектів.

Прищепа Володимир Леонідович Директор компанії Кондитерська фабрика “Полюс”

Добрий день, від імені компанії хотілося б висловити подяку ТОВ “Мастер-ПАК”. На всіх етапах роботи співробітники проявили себе дуже професійно, завжди були на зв'язку, на запити реагували оперативно, консультували компетентно, ввічливо і зі знанням продукту. Наша компанія закуповувала пакети різних розмірів і товщини і залишилася задоволена якістю й асортиментом продукції. Окремо слід відзначити те, що замовлення було виконано точно в строк. Дякуємо за співпрацю та сумлінне ставлення до роботи і своїм клієнтам. Успіхів вам, зростання і розвитку.

Кострикiн Олег Володимирович Менеджер відділу постачання ТОВ “РАНОК-КРЕАТИВ”