Фасування в дой пак – тренд та вимоги ринку

Фасування в дой пак – тренд та вимоги ринку

Чому ми все частіше зустрічаємо на полицях магазинів такі пакети як дой-пак, стабіло, гассет? Відповідь проста: вони функціональні, практичні у використанні, мають привабливий вигляд.
Зараз ситуація на ринку фасованих продуктів така, що вже практично відійшли товари без упакування, і все більше продуктів з'являється в більш складному упакуванні.

Фасовка в пакети дой пак стає все більш популярною.
Виробники та фасувальники продуктів це розуміють і прагнуть бути в тренді. Адже сьогодні в стоячому пакеті типу стабіло або дой-пак ми бачимо не лише мило, порошок, каву та дорогий чай, а й звичайні крупи, мюслі, макаронні вироби та інші бакалійні продукти. Тому сміливо можна заявити про прихід нової ери в пакувальній галузі - зручні пакети типу дой-пак (з багаторазовоюї застібкою або без).

Раніше ми вже піднімали питання про зростання актуальності фасувального бізнесу взагалі.
Сьогодні хочемо наголосити на тому, що на перший план серед обладнання для фасування і упаковки виходить таке, що дозволяє фасувати в готові пакети типу дой-пак або гассет.
Наприклад, напівавтоматична установка для фасування в дой-пак (УФУ 3 модель 21) – це оптимальна за ціною і продуктивностю одиниця устаткування для фасування сипучих продуктів.
Принцип її роботи максимально простий, сама установка зручна у використанні.

На нашому каналі Ютуб можна подивитися як працює установка та як легко і швидко вона розбирається та миється.


фасовка в дой-пак

Мастер-Пак – виробник обладнання для фасування. В нашому асортименті – широкий спектр різного фасувального обладнання для сипучих продуктів. Залежно від вимог продукту ми завжди підбираємо оптимальне технологічне рішення. Гарантія на наше обладнання – 12 місяців.
З гордістю можемо сказати, що вироблені нами машини для фасування працюють і приносять дохід тисячам клієнтів з України та сотням з ближнього і далекого зарубіжжя.

Повний асортимент виробляємого нами обладнання можна подивитися в каталозі товарів: автоматичне та напівавтоматичне .

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *