Закiнчилася мiжнародна виставка харчових технологiй 2018.

Команда "Мастер-Пак" переконана, що упаковка для продуктів харчування повинна бути не просто красивою, яскравою та привабливою для покупців. Це безумовно, важливо, але куди важливіше — відповідність пакувальної продукції міжнародним стандартам якості.

teem

Тому Всеукраїнський тиждень харчових технологій — подія, яку компанія "Мастер-ПАК" просто не могла пропустити. В рамках Виставки обладнання і технологій для харчової і переробної промисловості INPRODMASH та Міжнародної виставки індустрії упаковки UPAKOVKA ми не тільки змогли обговорити існуючі проблеми в даній галузі, а й поділилися власним досвідом і розробками, які допоможуть зберегти цілісність та якість продуктів харчування, а також скоротити ймовірність нанесення шкоди навколишньому середовищу.

asortiment

Для нас цей захід важливий ще й тому, що під час виставок можна безпосередньо поспілкуватися і з постачальниками, і з подальшими споживачами. Це чудова можливість не тільки ознайомитися з технологічними новинками, а й зустріти нових ділових партнерів, дізнатися їхні потреби і побажання щодо наданих нами товарів та послуг.

diplomdiplom

Всеукраїнський тиждень харчових технологій запам'ятається нам виключно яскравими і позитивними емоціями. А солодка нагорода від організаторів даного заходу тільки надихнула нас на подальший розвиток!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *