Пасхальна упаковка - пакети і заготовки

Пасхальна упаковка - пакети і заготовки

Зовсім скоро має відбутися одне з великих і світлих християнських свят - Пасхальне воскресіння (світле Христово Воскресіння). Традиційним частуванням цього дня є пасхальний кулич. З давніх часів люди випікають їх різних форм, розмірів і за різними рецептами. Останніми роками все рідше паски випікаються в домашніх умовах: це тривалий і трудомісткий процес. Тому хлібозаводи і невеликі пекарні охоче займаються виробництвом пасок в промислових масштабах. І одне з головних питань, з яким стикаються виробники, це якісна пасхальна упаковка: яку вибрати, де замовити, як підібрати розмір, коли замовляти, щоб встигнути вчасно? Не просто існує старовинне прислів'я "Уміла приготувати, та не уміла на стіл подати". Будь-яке блюдо має бути не лише смачно приготовано, але і презентабельно упаковано, щоб його захотілося купити. А якщо мова про харчові продукти, то упакований продукт має виглядати апетитно.

Сьогодні є вибір во що упакувати паску. Це може бути пакет, коробка з картону або складніша конструкція (наприклад з пластика або блістера). Але найбільш популярна упаковка під паску це все-таки полипропиленовый пакет. Це пов'язано з тим, що така упаковка недорога, практична і зручна у використанні. Оскільки компанія Мастер-Пак є експертом в області полімерних упаковок, то пасхальні пакети ось вже багато років є одним з наших популярних продуктів. Ми пропонуємо: серійні пакети для пасхальних куличей, а також індивідуальну упаковку під паску. Серійні поліпропіленові пакети під паску представлені широким розмірним рядом: 15*25, 16,5*28, 20*28, 22,58*31, 25*35, 30*35. Усі вони мають дно - щоб була можливість стійко поставити в пакет пасхальну випічку. Малюнок може бути одним кольором або барвистішим - 4 кольори. Кількість в упаковці - 500штук.

фото пакеты для упаковки пасхиизображение пасхальная упаковка куличей

 

На замовлення упаковка для пасок може бути у вигляді пакету: індивідуальний розмір і нанесення малюнку по макету замовника. Або у вигляді заготовок, тобто квадратний або прямокутний лист поліпропілену в центр якого ставиться паска, а матеріал збирається догори і фіксується стрічкою або кліпсою.

Купити або замовити упаковку для пасхальних кулічей можна у  відділі продажів компанії Мастер-пак. Дзвоніть! Наші менеджери завжди нададуть компетентну допомогу при виборі оптимального пакету під ваш виріб. Зі святом, що настає!

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *