Завершилася виставка Пак-Експо 2019

Завершилася виставка Пак-Експо 2019

Друзі! Хочемо поділитися з Вами новиною про те, що компанія Мастер-Пак повернулася з міжнародної виставки Пак-Експо, яка щорічно проходить у Києві в рамках  Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP.

З кожним роком географія постачальників та замовників, які відвідують виставку, розширюється. В цьому році в одному виставковому павільйоні МВЦ зібралося понад 180 експонентів. Були представлені:

  • паковання (гнучке, металеве, із картону, із пластику);
  • обладнання для пакування та фасування (напівавтоматичне, автоматичне, лінії з фасування);
  • кондитерське та хлібопекарське обладнання;
  • складське обладнання та техніка.

Компанія Мастер-Пак, як постійний учасник виставки Пак-Експо, показала на виставці повний спектр продукції, що виробляється. Відвідувачі, яких цікавило паковання для хліба, могли побачити пакети типу "вікет" та паперові пакети. Для кондитерів була можливість подивитися на різні варіанти друку на плівках та пакетах для упаковування цукерок, вафель, батончиків та ін. Виробники та фасувальники бакалійної групи товарів також могли бачити рішення по пакуванню, які для них пропонувала компанія Мастер-Пак.

Також вельми популярною виявилася актуальна установка для фасування – напівавтомат для пакування в готовий пакет типу "дой-пак", Стабіло, Гассет. Адже споживачі зацікавлені в придбанні популярного обладнання!

картинка-мастер-пак-на-выставке-пак-экспо

"Формат і організація виставки однозначно були на рівень вище, ніж в попередні роки", – одноголосно відзначили представники компанії "Мастер-Пак".

Відзначимо, що за результатами виставки нам вдалося обмінятися контактами з 170 потенційними клієнтами. Також ми мали можливість особисто зустрітися з десятком наших клієнтів, які знаходяться в інших містах.

Як вже говорили раніше, формат виставки – це унікальна можливість провести особисту зустріч з іногородніми клієнтами і максимально щільно познайомитися з потенційними клієнтами.

Представники компанії Мастер-Пак задоволені результатами виставки! Попереду найвідповідальніша робота – укладення договорів з новими клієнтами.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *